ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchHebrewRussian

משאבות בוש

מה חשוב לדעת על משאבות בוש BUSCH?

בוש משאבות ומערכות ואקום היא יצרנית עולמית מובילה של משאבות ואקום, מפוחים, מדחסים ומערכות מותאמות אישית בטכנולוגיית ואקום. Busch מציעה מגוון ייחודי של פתרונות, ואנו מספקים למשאבות בוש שירותי תמיכה ומומחיות טכנית כדי לענות על הדרישה ליישומים מגוונים בכל תעשייה.

אנו בוחנים כל העת את פעולתנו על מנת לשמור על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של בוש, וממשיכים לפתח טכנולוגיות חדשניות שיגדירו את עתיד יישומי מערכות הוואקום, תוך שמירה על אותה עמידות ואיכות שהפכה לסימן ההיכר של מוצרי Busch.

חברת Busch העולמית בבעלות משפחתית, המנוהלת על ידי חברי משפחת Busch מאז הקמתה בשנת 1963. בשל כך,היא גם אימצה גישה עסקית בבעלות משפחתית ואנו אימצנו גישה כזו לשירות הלקוחות שלנו.

Busch ארה"ב היא ביתם של המהנדסים, מומחי המוצר, אנשי שירות הלקוחות וצוותי הייצור שלנו המוקדשים לאיכות וחדשנות, והצוות הטכני של SDA-TECH מיומן בהתקנה, שירות ותיקון משאבות בוש.

אנו משפצים ומתקנים את כל משאבות הואקום בוש BUSCH.

משאבות ואקום סיבוביות משומנת בשמן R 5

משאבות ואקום משומנות בשמן R 5 הן הסטנדרט בתעשייה בשל חוסנן ואמינותן התפעולית. למעלה מ-3 מיליון משאבות ואקום אלו נמצאות בשימוש ברחבי העולם מדי יום ביישומים תעשייתיים קשים. טכנולוגיית השבשבת הסיבובית פותחה ומוטבת ברציפות על ידי Busch במשך עשרות שנים, תוך שימת דגש על אמינות תפעולית ויעילות כלכלית. משאבות ואקום סיבוביות R 5 ידועות בכל התעשייה בזכות ייצור ואקום מודרני וחסכוני באנרגיה שלהן – בין אם נעשה בהן שימוש לסירוגין או מסביב לשעון, אתה יכול לסמוך על R 5.

מהירות שאיבה: 2.8 – 1060 ACFM
לחץ אולטימטיבי: 0.0075 – 15 טור

משאבות ואקום ומדחיסים של MINK Dry Claw

משאבות ואקום טפרים של MINK פותחו במיוחד לשימוש ביישומים תעשייתיים שבהם חיוניים ואקום קבוע, יכולת יניקה גבוהה ודחיסה נטולת שמן לחלוטין. משאבות ואקום טופר MINK פועלות ללא מגע; לא נדרשים שמן ומים במהלך תהליך הדחיסה. עקרון פעולת הטופר הסיבובי של משאבות הוואקום של MINK טופר מפחית באופן ניכר את צריכת האנרגיה שלהן בהשוואה למשאבות ואקום קונבנציונליות, כך שעלויות האנרגיה מופחתות. טכנולוגיית הטופר משמשת גם עבור מדחסי MINK. הם מספקים לחץ נטול שמן של עד 2.0 בר(ג) וספיקות נפח של עד 580 m3/h.

מהירות שאיבה: 23.5 – 677 ACFM
לחץ אולטימטיבי: 15 – 150 טור
לחץ: 31 psig
בקש ציטוט

משאבות ואקום עם בורג יבש של COBRA Industry

משאבות ואקום עם בורג יבש של COBRA יעילות ביותר לשימוש ביישומים תעשייתיים רבים, כולל יישומי תהליך. דגמים אלו מייצגים שנים רבות של ניסיון בטכנולוגיית ואקום יבש ומציעים יתרונות עיצוביים מרכזיים. הגובה המשתנה ויציאת הגז החופשית משפרים מאוד את יכולת המשאבה להתמודד עם נוזלים ואבק. חלוקת הטמפרטורה הייחודית מציעה עמידות בפני קורוזיה. היעילות האופטימלית מפחיתה את העומס התרמי, ובכך מגדילה את חיי השירות של המשאבה.

 • מהירות שאיבה: 50 – 1471 ACFM
 • לחץ אולטימטיבי: 0.0075 – 0.75 טור

 

מאיצי ואקום של PANDA/PUMA

PANDA ו-PUMA בוסטרים ואקום הם משאבות ואקום יבשות המשמשות יחד עם משאבות גיבוי בכל יישומי ואקום מחוספסים ועדינים שבהם נדרשות מהירויות שאיבה גדולות. משאבות אלו פועלות ללא מגע לחלוטין וללא נוזלי איטום כגון שמן או מים בתא העבודה. מאיצי ואקום של PANDA מצוידים בשסתום עוקף. בשל המספר הגדול של גדלים זמינים, ניתן להתאים את מהירות השאיבה והלחץ הסופי בדיוק לתנאי התהליך. היעילות הנפחית הגבוהה מבטיחה עלייה נוספת במשק התפעול.

 • מהירות שאיבה: 165 – 6872 ACFM
 • לחץ דיפרנציאלי: ∆p מקסימום. 18.75 – 75 טור

משאבות ואקום ומדחיסים של דולפין טבעת נוזלית

משאבות ואקום טבעת נוזלי של DOLPHIN זמינות כמשאבות ואקום חד-שלביות או דו-שלביות בגרסת צלחת בסיס. עקרון הדחיסה המוכח מאפשר להשתמש בהם בכל מגזרי התעשייה. יישומים קריטיים כגון פינוי גזים רוויים ואדים מבוצעים בקלות באמצעות משאבות ואקום טבעת נוזלית של Dolphin.

 • מהירות שאיבה: 18 – 6415 ACFM
 • לחץ אולטימטיבי: 25 – 100 טור
 • לחץ: 30 psig

ZEBRA דו-שלבי משאבות ואקום משומנות בשבט שמן

משאבות ואקום דו-שלביות של ZEBRA תוכננו כך שיתאימו לדרישות של מגוון רחב של יישומים, ממעבדות מחקר ועד לקווי ייצור. רמת הוואקום הקבועה בפעולה רציפה מובטחת על ידי שימון שמן מאולץ, חומרים מתואמים בצורה מושלמת כמו גם ייצור דיוק מתקדם. פעולתה השקטה הופכת את סדרת משאבות הוואקום ZEBRA למתאימה באופן מושלם לשימוש במעבדות מחקר, שבהן סביבת עבודה דלת רעש חיונית.

 • מהירות שאיבה: 3.5 – 108 מ"ק לשעה
 • לחץ סופי: 7·10  -3  hPa (mbar)

HUCKEPACK משאבות ואקום סיבוביות משומנות בשמן פעם אחת

HUCKEPACK הן משאבות ואקום סיבוביות עם דחיסה דו-שלבית חד-פעמית משומנת בשמן. משאבות אלו מתאימות באופן מושלם לטיפול בממיסים ובגזים הניתנים לעיבוי בשל העמידות הגבוהה שלהן לאדי מים. הם אידיאליים עבור יישומים קשים.

 • מהירות שאיבה: 100 – 390 ACFM
 • לחץ אולטימטיבי: 375 טור

SECO משאבות ואקום ומדחיסים רוטריים בריצה יבשה

משאבות ואקום גלגליות סיבוביות של SECO פועלות ללא שמן עם שבבים משמנים עצמיים העשויים מפחמן מיוחד. הם מתאימים באופן אידיאלי ליישומים הדורשים פעולה נטולת שמן. זמינה גם גרסת מדחס של המשאבה, SECO SD.

 • מהירות שאיבה: 2 – 99 ACFM
 • לחץ אולטימטיבי: 75 – 112.5 טור
 • לחץ: 7 – 21.8 psig

מפוחי אונה רוטרית TYR

מפוחי אונה סיבובית TYR אמינים במיוחד בשל העיצוב החזק שלהם ורמת הדיוק הגבוהה במהלך הייצור. אטמי טבעת בוכנה מבטיחים חיי שירות ארוכים ללא תקלות עם מתיחת רצועה אוטומטית. מפוחי אונה סיבובית TYR חסכוניים ביותר באנרגיה בשל שלושה גורמים: המנוע החוסך באנרגיה, אפשרות לבחירת גודל המנוע בהתאם לדרישות ושלבי המפוח היעילים ביותר.

 • מהירות שאיבה: 88 – 2578 ACFM
 • לחץ אולטימטיבי: 14.75 אינץ' HgV
 • לחץ: 14.5 psig

מפוחי ערוץ צד של SAMOS

מפוחים רגנרטיביים של תעלות צד של SAMOS, זמינים כ-חד-שלביים ודו-שלביים, מתאימים בדרך כלל ללחץ-יתר נמוך ולמשימות ואקום, ומתאימים במיוחד ליישומים שבהם נדרשת זרימה נטולת פעימות. ניתן להתקין יחידות במצבים אופקיים ואנכיים. אלומיניום יצוק הופך את זה למוצר בעל מבנה חזק מאוד.

 • מהירות שאיבה: 28 – 1554 ACFM
 • לחץ דיפרנציאלי (וואקום): ∆p מקסימום. 2.3 – 13.1 אינץ' HgV
 • לחץ דיפרנציאלי (לחץ): ∆p מקסימום. 0.9 – 6.5 פסיג

FOSSA Scroll משאבות ואקום

משאבות הוואקום של FOSSA אטומות הרמטית, 100% נטולות שמן ואידיאליות לשאיבת אוויר או העברת גזים ללא דליפה או זיהום אוויר הסביבה. הם מתאימים באופן אידיאלי ליצירת ואקום גבוה בתאי נעילת עומס או העברה, גלאי דליפת הליום, ספקטרומטרי מסה, מיקרוסקופים אלקטרוניים והתקנים אנליטיים אחרים. הם משמשים גם בתהליכים לטיפול בגזים הדורשים את רמת הטוהר הגבוהה ביותר בתהליך שחזור הגז.

 • מהירות שאיבה 60 הרץ: 18 – 42 m³/h
 • לחץ סופי: 0.01 – 0.025 hPa (mbar)

מערכות ואקום

פתרונות מערכות ואקום מבית Busch פועלים ברחבי העולם במגוון רחב של יישומים: מניתוח ומעבדות, דרך הסרת גז חימר ואריזת מזון, ועד לשחזור אדים ויציקת מתכת – עמידה מלאה בדרישות הלקוחות שלנו לשביעות רצונם המלאה. ניתן ליישם מערכות ואקום של Busch כדי להתאים למגוון צרכים, כולל:

 • אריזת ואקום
 • תעשיות כימיות ותרופות
 • עיבוד פלסטיק
 • תעשיות נפט וגז
 • מֵטַלוּרגִיָה
 • טיפול בשפכים
 • ייצור חשמל
 • בתי חולים ומוסדות בריאות

לחיפוש משאבות בוש BUSCH בקטלוג המוצרים שלנו לחץ.

שרותי שיפוץ תכנון פיתוח התקנה לווי ותחזוקה ותיקון למשאבות בוש

חברת SDA-TECH בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה במכירות התקנות ושירות משאבות ואקום לשוק יצרני המוליכים למחצה, לשוק תעשיית המוצרים הכימיקליים בישראל, לתעשיות התרופות, לתעשיות צבאיות ולמעבדות מחקר וייצור, במרכזים רפואיים, אוניברסיטאות ומוסדות מחקר. אצלנו המבחר הגדול ביותר בישראל של משאבות ואקום וציוד למגוון רחב של יישומי הואקום, ממיטב היצרנים בעולם.

חברת SDA-TECH מציעה את המבחר הגדול ביותר בישראל של משאבות ואקום, למגוון יישומי הואקום הנרחב ביותר, ממיטב היצרנים בעולם. חברת אס.די.איי מספקת מגוון נרחב של ציוד ושירותים עבור תעשיות ומפעלים מובילים כגון יצרני המוליכים למחצה, לרבות תיכנון והתקנת משאבות ואקום חדשות, תחזוקה ותיקון משאבות ואקום, שיפוץ משאבות ואקום, קוורץ (סיליקה), מחברים חשמליים, ציוד וכלים לייצור מוליכים למחצהאספקת והתקנת חלקי חילוףבדיקות דליפות מערכות ואקום, רובוטים ושירותי תיקון.

אנו מספקים שרותי תכנון ופיתוח מקצועיים המותאמים לצרכיכם, ונלווה אתכם במקצועיות בכל שלבי העבודה, מתכנון המערכת, אספקה, התקנה ותמיכה טכנית כדי שאתם תוכלו להתקדם בפרוייקט שלכם בראש שקט.

למידע נוסף ולייעוץ בבחירת המשאבה המתאימה לך, צור עימנו קשר עוד היום, או התקשר אלינו או פנה בווטסאפ. הצוות המיומן שלנו ישמח לייעץ לך ולעזור לך בבחירת המשאבה המתאימה לך ביותר.

טיפול בגז פליטה

טיפול בגז פליטה EXHAUST GAS TREATMENT פינוי גז תהליכי חשוב מאד עבור תעשיות מוליכים למחצה, פוטו-וולטאיות, תרופות או כימיות.  בתחום הפחתת גזי פליטה אנו משרתים

פינוי ציוד משומש

מחפשים לפנות את המחסן ולמכור את הציוד שאינו בשימוש או קבלת מזומן עבור משומש בקניית משאבה חדשה או משופצת? חברת SDA-TECH מציעה לך תמורה עבור

מכונות לאריזות וואקום

מכונות לאריזות וואקום כאשר מוצר ארוז בוואקום עם מכונת אריזה בוואקום, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהוא מוגן מההשפעות המזיקות של הסביבה החיצונית. מכונות אריזה

שוק משאבות הואקום

אם אתה מעוניין בחדשות החמות ביותר בשוק משאבות הוואקום? הגעת למקום הנכון! מניתוח של מיטב המומחים בעולם, עולה כי שוק משאבות הואקום המעבדתיות צפוי לעלות

פילטרים למשאבות

פילטרים למשאבות וואקום חברת SDA-TECH מספקת ומטפלת בפילטרים למשאבות ואקום של כל היצרנים המובילים בעולם. חברתנו תומכת טכנית בתעשיית הסינון והטיהור כבר למעלה מעשור. תעשיה

משאבת וואקום

מחפשים לרכוש משאבת וואקום חדשה או משופצת? הגעתם למקום הנכון! משאבת וואקום משמשת למגוון יישומים במפעלי תעשיה כגון אחסון ודחיסה של חומרים אורגניים, ייבוש בהקפאה

משאבות Mencarelli

מה חשוב לדעת על משאבות ואקום של מנקרלי פומפה א-וולוולה Mencarelli Pompe e Valvole ? מנקרלי פומפה א-וולוולה Mencarelli Pompe e Valvole היא חברה איטלקי

משאבות ULVAC

מה כדאי לדעת על משאבות ואקום אולוואק ULVAC Vacuum? ULVAC אולוואק הוא תאגיד יפני בין לאומי, המתמחה בציוד ואקום ומוצרים נלווים, שמרכזו העולמי נמצא בצ'יגסאקי,

משאבות ואקום לתעשיה הבטחונית

משאבות ואקום לתעשיה הבטחונית חברת SDA-TECH מצדיעה לתעשיות הבטחוניות בישראל שעובדות סביב השעון 24/7 לספק את צרכי הבטחון של ישראל. תעשייה זו נועדה לתת מענה

משאבות ואקום לסיבי פחמן

חשיבות משאבות ואקום לייצור סיבי פחמן (קרבון פייבר Carbon fiber) סיבי פחמן (קרבון פייבר Carbon fiber) משמשים לתעשיות רחפנים, מל"טים, רכבים ועוד. קיימת חשיבות עליונה

משאבות Rietschle

מה כדאי לדעת על משאבות אלמו ריטשלה Elmo Rietschle? המותג אלמו רישלה Elmo Rietschle נוצר בשנת 2006 כאשר מובילי השוק אלמו וריטשל איחדו כוחות תחת

משאבות Alcatel

מה כדאי לדעת על משאבות ואקום אלקטל Alcatel? Alcatel Vacuum Technology France או Alcatel / Adixen היא ספק מוביל של מוצרים, פתרונות ושירותים בטכנולוגיית ואקום

משאבות CTI

מה כדאי לדעת על משאבות ואקום סי.טי.אי קריוגניות קריו CTI-Cryogenics Cryopumps? CTI-Cryogenics היא המובילה העולמית בטכנולוגיית ואקום גבוה קריוגני. CTI בונה מגוון רחב של משאבות קריו-משאבות

משאבות Pfeiffer

מה כדאי לדעת על משאבות פפייפר ואקום Pfeiffer Vacuum? חברת פייפר ואקום Pfeiffer Vacuum מייצגת פתרונות ואקום חדשניים ומותאמים אישית ברחבי העולם, שלמות טכנולוגית, ייעוץ

משאבות Welch

מה כדאי לדעת על משאבות וולש? משאבות וולש Welch by Gardner Denver מספקת משאבות ואקום מתקדמות עבור יישומים רבים במעבדות כימיות וביולוגיות, כמו גם לייצור

משאבות ThermoFisher

מה כדאי לדעת על משאבות תרמו-פישר? תרמו-פישר סייטיפיק (Thermo Fisher Scientific Inc) היא ספקית אמריקאית של מכשירים אנליטיים, פתרונות מדעי החיים, אבחון מיוחד, שירותי מעבדה,

משאבות Leybold

מה כדאי לדעת על משאבות ליבולד? מאז הקמתה בשנת 1850, חברת לייבולד תרמה להיסטוריה התעשייתית של תעשיית הוואקום העולמית באמצעות ההמצאות פורצות הדרך שלה. מהיישומים

איטום דליפות

לאטום טוב יותר דליפות ואקום ולחסוך כסף! מערכות ללא דליפות זולות יותר לרכישה ולהפעלה – והן גם מגנות על הסביבה. דליפות שניתן למנוע במערכות ואקום

משאבות Trillium

משאבות הוואקום של חברת Trillium מהטובות בעולם חברת SDA-TECH גאה להיות הנציגה הבלעדית של חברת TRILLIUM בישראל. חברתנו נותנת בבלעדיות  שירות למשאבות הקריו של CTI,

תמיכת לקוחות

תמיכת הלקוחות של חברת SDA-TECH למשאבות הוואקום ושאר מוצרי החברה הנה מהטובות בתעשיה התמיכה והשירות של חברת SDA-TECH ללקוחותינו אינו נפסק לאחר הקנייה והתקנת המוצרים

תוכנת SLRP

תוכנה חדשה לתכנון מערכות Liquid Ring Pump לחיסכון בזמן ולשיפור השירות פתרון חדשני מחברת SDA-TECH מחולל מהפכה בתחום הרכישה של משאבות טבעות מים (Liquid Ring

משאבות בקר

מה כדאי לדעת על משאבות בקר BECKER ? תאגיד משאבות באקר הוא יצרן מוביל של משאבות ואקום, מדחסים ומפוחים רגנרטיביים.  תאגיד משאבות באקר ממשיך לדחוף

משאבות בוש

מה חשוב לדעת על משאבות בוש BUSCH? בוש משאבות ומערכות ואקום היא יצרנית עולמית מובילה של משאבות ואקום, מפוחים, מדחסים ומערכות מותאמות אישית בטכנולוגיית ואקום.

משאבות אדוורדס

מה כדאי לדעת על משאבות אדוורדס? משאבות אדוורדס EDWARDS היא מהחברות הוותיקות והמובילות בתחום משאבות הוואקום.  עם למעלה מ-100 שנים של מורשת עשירה, אדוארדס הוא השותף

שיפוץ משאבות מובילות

אנו מבצעים שיפוץ של משאבות ואקום של כל היצרנים המובילים בעולם חברתנו מומחית בתיקון ובשיפוץ משאבות ואקום כולל משאבות קריו (Cryogenic pumps) של כל החברות

משאבות ואקום בתערוכה

בא לפגוש אותנו בתערוכות ובכנסי התעשיה בארץ ובעולם חברת SDA-TECH היא מהמובילות בארץ בתחום משאבות הואקום וציוד הקפי.  בא לפגוש אותנו בתערוכות בארץ ובכנסי התעשיה

לקוחות-מרוצים

המלצות של לקוחות מרוצים זה הכי חשוב! ב SDA-TECH חשוב לנו שאתה כלקוח תהיה מרוצה, ואצלנו הצלחתך היא גם הצלחתנו! לקוח מרוצה יביא לנו עוד

סדנת שיפוץ משאבות ואקום

הדרכה וסדנאות לימוד על משאבות ואקום הדרכה על פעולת משאבות ואקום היא חשובה והכרחית להבנת פעולתה, לבחירה נכונה של משאבת ואקום, ולתחזוקה נכונה של המשאבה

Mils-Rotomil

משאבות ואקום ROTOMIL מחברת MIL'S מצרפת – ייצוג בלעדי בארץ על ידי SDA-TECH חברת SDA-TECH היא היבואנית והמשפצת הבלעדית בארץ של משאבות של חברת MIL'S

Mils-Evisa

משאבות ואקום EVISA מחברת MIL'S מצרפת – ייצוג בלעדי בארץ על ידי SDA-TECH חברת SDA-TECH היא היבואנית והמשפצת הבלעדית בארץ של משאבות של חברת MIL'S

משאבת ואקום

מחפשים לרכוש משאבת ואקום חדשה או משופצת? הגעתם למקום הנכון! משאבת ואקום משמשת למגוון יישומים במפעלי תעשיה כגון אחסון ודחיסה של חומרים אורגניים, ייבוש בהקפאה

משאבות ואקום

משאבות ואקום משאבות ואקום (Vacuum Pumps) הן ציוד תעשייתי או מעבדתי רב תכליתי המשמשות לשאיבה או ליצירת ריק (וואקום) בחלל או בציוד של תהליך ייצור

כללי הזהב לתחזוקת משאבת ואקום

7 כללי הזהב של תחזוקת משאבת ואקום בעיה : משאבות ואקום הן סוסי העבודה של מעבדות ומפעלים. הן מספקות את תנאי העבודה הדרושים לתהליכי ייצור

תיקון משאבת ואקום

אצלנו המרכז המעבדתי הגדול והמקצועי ביותר לתיקון ולשיפוץ משאבות ואקום. יבואנים וחברות רבות בארץ בעצם שולחים אלינו את המשאבות שלהם או משאבות שהם קיבלו מלקוחותיהם

איתור דליפות ואקום

איתור דליפות ובדיקות ואקום מאפשרים תהליכי ייצור תקינים של מוליכים למחצה (סמיקונדקטור) מומחיות וציוד איתור ואקום ונזילות ממלאים תפקיד מפתח בייצור רכיבים אלקטרוניים. תהליכי ייצור

מערכות ואקום למוליכים למחצה

מערכות ואקום למוליכים למחצה – סמיקונדקטור: החשיבות של רכיבים איכותיים לניקיון בייצור ייצור מוליכים למחצה דורש נקיון מירבי בכל שלבי הייצור. הדרישות לדיוק בתצהיר חומרים,

חשיבות תחזוקת משאבות ואקום

החשיבות של תחזוקה מונעת של משאבות ואקום משאבות ואקום ממלאות תפקיד חשוב במגוון רחב של יישומים תעשייתיים ומדעיים, כולל עיבוד כימי, אריזות מזון, ייצור מוליכים

עצות וטיפים לתחזוקת משאבת ואקום

החשיבות של תחזוקת משאבת ואקום קיים כיום מגוון רחב של משאבות ואקום המתאימות למגוון יישומים. במשך עשרות שנים, משאבות אטומות שמן נחשבו לסוס העבודה המועדף

מבוא למשאבות ואקום

מבוא למשאבות ואקום בעת תכנון או הפעלה של מערכת ואקום, חשוב להבין את תפקידן של משאבות הוואקום. נסקור את הסוגים הנפוצים ביותר של משאבות ואקום,

בחירת משאבת ואקום נכונה

משאבת ואקום היא מכשיר השואב אוויר או גז ממיכל ליצירת ואקום חלקי או מלא במערכת. האוויר נשאב על ידי ירידה הדרגתית בלחץ בחלל הסגור. המולקולות

משאבת חום של בוש

מחפשים פתרון לחיסכון בחשמל לחימום מים במפעל שלכם? אחת ההוצאות הגדולות של כל מפעל תעשייתי הוא חשבון החשמל על השימוש במכשור וציוד החשמלי במפעל ובעיקר

אספקת שמנים לתעשייה

זקוקים לשמנים למשאבות הואקום שלכם? הגעתם למקום הנכון! ברוב מפעלי התעשייה בישראל משתמשים בשמנים שונים לצורכי פיתוח וייצור. השמנים לתעשייה משמשים למגוון פעולות כמו קירור,

מכשיר אריזה בואקום

זקוקים לציוד אריזה איכותי למוצרים המפעל שלכם? אריזת מוצרים מתבצעת במגוון דרכים כאשר הדרך היעילה והמומלצת ביותר היא אריזת הואקום. הואקום מונע חדירה של חמצן

משאבות וקום טבולות שמן

מחפשים משאבות ואקום מסיביות? זקוקים לחלקי חילוף למשאבות? עבודה עם משאבות ואקום לתעשייה הפכה בשנים האחרונות לחובה עבור תעשיות רבות כגון תעשיית ייצור התרופות, תעשיית

משאבת ואקום ניידת

צריכים משאבת ואקום שתוכלו להעביר מחדר לחדר? משאבת ואקום ניידת היא אחת ממשאבות הואקום המתקדמות ביותר והיא מספקת לכם את האפשרות לתפעל מספר חללי עבודה

משאבת ואקום לנוזלים

מחפשים משאבת ואקום שקטה ואיכותית? אתם בדיוק במקום הנכון! משאבת ואקום לנוזלים קטנה, יכולה לספק לכם מענה לפעולות ייצור או פיתוח במפעל שלכם. משאבות הואקום

משאבת לחץ גבוה

צריכים התקנה של מערכות שאיבה קומפלט ללחץ מים? משאבת לחץ גבוה מייצרת לחץ מים היכול להגיע לרמות גבוהות של ספיקת מים עם טמפרטורות מקסמיליות של

מפרידים למשאבות וקום

משאבות הואקום שלכם זקוקות לחלקי חילוף איכותיים? משאבות ואקום תעשייתיות פועלות בדרך כלל באופן אינטנסיבי ולכן דורשות תחזוקה הולמת ומקצועית באופן שוטף. אם משאבת הואקום

משאבות מים דיאפרגמה

צריכים משאבת דיאפרגמה הפועלת על מים? הגעתם למקום הנכון! משאבות מים דיאפרגמה משמשות למגוון רחב של מפעלי תעשייה בתחום שונים כגון תחום ייצור התרופות, ייצור

מסננים למשאבת וקום

מחפשים אביזרים וחלקי חילוף למשאבות ואקום? אתם במקום הנכון! אם גם במפעל או במעבדה שלכם, משאבות הואקום מהוות את הבסיס לעבודה היום יומית, אתם חייבים

איך עובד ואקום

רוצים לדעת איך העובד הואקום במשאבה שלכם? משאבות הואקום נמצאות כמעט בכל מפעל תעשייתי בישראל וכיום ניתן לראות אותן גם במעבדות מחקר. איך עובד ואקום

סוגי משאבות ואקום

זקוקים למשאבת ואקום שתתאים לצרכים שלכם? משאבות הואקום לתעשייה מתחלקות לסוגים עיקריים: משאבות ואקום מכניות ומשאבות ואקום הפועלות על סילון. ניתן להתאים סוגי משאבות ואקום

משאבת ואקום רפואית

מחפשים משאבת ואקום איכותית למחלקות רפואיות? משאבות הואקום מספקים מענה למגוון רחב של פעולות תעשייתיות ורפואיות בבתי חולים, מרפאות ומפעלי תעשייה בתחום התרופות והציוד הרפואי.

קומפרסור הליום למשאבת ואקום

צריכים קומפרסור איכותי לתעשייה שלכם? יש לנו פתרון בשבילכם! קומפרסור הליום למשאבת ואקום מביא איתו יתרונות רבים לביצוע פעולות דחיסת אוויר למגוון רחב של תחומי

משאבת ואקום טבעת מים

מחפשים משאבת ואקום איכותית למפעל שלכם? אחת ממשאבות הואקום הנפוצות ביותר היא משאבת ואקום טבעת מים היוצרת ואקום בחללים תעשייתיים. המשאבה מונעת באופן חשמלי והיא

מסננים למשאבות ואקום

צריכים להחליף את המסננים של משאבות הואקום? הגעתם למקום הנכון! מסננים למשאבות ואקום מונעים חדירה של חלקיקי אבק הנשאבים לתוך מערכת המשאבות ושוחקים את החלקים

מערכות למשאבת ואקום

זקוקים להתקנה של מערכת ואקום מקצועית? מערכות למשאבת ואקום פועלת במגוון תחומים וניתן לראות את המערכות הללו במפעלים פרטיים וציבוריים. המערכת יכולה לכלול משאבות מכניות

משאבות דיאפרגמה פנאומטיות

צריכים התקנה של משאבת דיאפרגמה מקצועית? אתם במקום הנכון! משאבות דיאפרגמה פנאומטיות מספקות יכולת של יניקה ללא צורך בנוזל כאשר הן פועלות על חשמל ועל

מפרידים למשאבות ואקום

משאבות ואקום הן חלק בלתי נפרד מתעשיות שונות והן נמצאות בשימוש בענפים מגוונים, ממזון ותרופות, דרך אלקטרוניקה ועד לתעשייה האווירית. כדי לשמור על משאבות הואקום

פילטרים למשאבת ואקום

פילטר למשאבת ואקום הוא אחד החלקים החשובים ביותר להגנה על משאבת הוואקום שלכם מפני נזקים שעלולים להיגרם מחדירת לכלוך וחלקיקים זעירים לתוך משאבת הוואקום. חלקיקים

מסנן שמן למשאבות ואקום

משאבות ואקום עלולות להתקל בתקלות שונות ובלתי צפויות. אחת הנפוצות וההרסנית שבהן היא חדירת חלקיקים זעירים לתוך המשאבה. אם אתם מחפשים אחר הפתרון היעיל ביותר

מפריד שמן למשאבות וקום

אם העסק שלכם עובד עם שמנים מסוגים שונים, עליכם לדאוג להתקנת מפריד שמן למשאבות וקום. תפקידו העיקרי של מפריד השמן הוא להפריד בין שמנים שונים

אביזרים למשאבת ואקום

מפעלים תעשייתיים רבים משתמשים במשאבות ואקום והן מהוות חלק משמעותי מתהליכי ייצור במגוון רחב של תעשיות. חברת SDA-TECH עוסקת בתחום משאבות הוואקום מזה שנים והיא

משאבות בוסטר

יש לכם תקלה במשאבת הבוסטר בבניין? צריכים להתקין משאבה חדשה? משאבות בוסטר משמשות לאיזון לחצי מים בבניינים ובמבנים והן מהוות את הבסיס למערכת מים תקינה

פילטר שמן למשאבת ואקום

מחזיקים משאבת ואקום במפעל שלכם? זקוקים לחלקי חילוף איכותיים? חלקי חילוף למשאבת ואקום תוכלו להזמין מאחת החברות המובילות בישראל בתחום – חברת SDA-TECH המייבאת חלקי חילוף למוצרים

טיפול בגזי תעשייה

נדרשים לעמוד בתקנות סביבה נוקשות? יש לנו פתרון בשבילכם! אחת הדרכים עבור מפעלי תעשייה לעמוד ברגולציות מחמירות היא באמצעות טיפול בגזי תעשייה. אנחנו בחברת SDA TECH מביאים

מערכות ואקום מרכזיות

זקוקים למערכת ואקום למרכז רפואי או קליניקה? אתם בדיוק במקום הנכון! מערכות ואקום מרכזיות מספקות תפקיד חשוב במעבדות רפואיות, בתי חולים, ומתקנים רפואיים בהם נדרש

חלקים למשאבות ואקום

מחפשים חלקים וחלפים למשאבות ואקום? הגעתם בדיוק למקום הנכון! אנחנו בחברת SDA-TECH מציעים לכם את חלקי החילוף הטובים ביותר למשאבות ואקום מכל הסוגים. בקטלוג המוצרים שלנו

אביזרים למשאבות ואקום

מחפשים ספק קבוע לאביזרי משאבות ואקום? אתם במקום הנכון! אביזרים למשאבות ואקום הם חיוניים לשיפור היעילות של המשאבות והם כוללים רכיבים שונים המסייעים למפעלי תעשייה

Stokes משאבות

מחפשים משאבת ואקום מקצועית? הגעתם בדיוק למקום הנכון! משאבות הואקום מהוות בסיס חשוב למגוון פעולות במפעלי תעשייה ולכן כאשר באים לבחור משאבת ואקום למפעל, חשוב

גלאי דליפות

צריכים גלאי לזיהוי דליפות גזים או נוזלים? הגעתם בדיוק למקום הנכון! אנחנו בחברת SDA-TECH מספקים גלאי דליפות מהחברות הגדולות ביותר, אשר מספק מענה מצויין ואמין למפעלי

ציוד ואקום

צריכים ציוד מקצועי למשאבות הואקום במפעל שלכם? יש לנו פתרון בשבילכם! ציוד ואקום מקצועי תוכלו להזמין דרך הצוות שלנו בחברת SDA-TECH הנחשב למנוסה ביותר עם וותק

משאבות ואקום לתעשייה

מחפשים חברה מקצועית למשאבות ואקום? הגעתם למקום הנכון! משאבות ואקום לתעשייה משמשות למגוון יישומים במפעלי תעשיה כגון אחסון ודחיסה של חומרים אורגניים, ייבוש בהקפאה של

משאבות ואקום יבשות

צריכים משאבות ואקום לשעות עבודה רבות? יש לנו פתרון עבורכם! משאבות ואקום יבשות נחשבות למשאבות חזקות במיוחד המאפשרות עבודה אינטנסיבית לטווח הארוך ומספקות מענה למפעלי

שיפוץ משאבות

משאבת ואקום במפעל שלכם זקוקה לשיפוץ מקצועי ואמין? שיפוץ משאבת ואקום דרוש תקופתית על מנת לבצע בדיקה ולבחון אם צריך להחליף ולחדש חלקים פגומים, מסננים,

משאבות ואקום למעבדה

מנהלים מעבדה במפעל שלכם או במוסד המחקר? זקוקים למשאבת ואקום מקצועית ואמינה למעבדה שלכם? משאבות ואקום למעבדה מספקות תנאי ואקום למשימות מעבדתיות בעלות דרישות גבוהות

שמן למשאבות ואקום

צריכים להחליף שמן במשאבות הואקום שלכם במפעל? יש לנו פתרון בשבילכם! שמן למשאבות ואקום הוא שמן מינרלי בעל צמיגות גבוהה יחסית והוא מותאם באופן ייעודי

משאבת דיאפרגמה

מחפשים משאבות דיאפרגמה איכותיות? הגעתם למקום הנכון! משאבת ואקום דיאפרגמה משמשת אלפי תעשיות בישראל במגוון תחומים כגון מוסכים, תעשיות שפכים, פרמצבטיקה, ייצור מזון, ייצור יין,

שירות וחלקים

אביזרי ואקום, שמנים ושירותים השוק והתעשיה מתקדמים לשימוש נרחב והולך בטכנולוגיות וואקום, שיעניקו לו יעילות גבוהה וישמשו למגוון רחב של שימושים.  חברת SDA-TECH משווקת את

משאבות יבשות

צריכים משאבות ואקום לשעות עבודה רבות? יש לנו פתרון עבורכם! משאבות ואקום יבשות נחשבות למשאבות חזקות במיוחד המאפשרות עבודה אינטנסיבית לטווח הארוך ומספקות מענה למפעלי

משאבות רטובות

מידע על משאבות ואקום רטובות אנו מספקים מבחר של משאבות ואקום רטובות ממיטב היצרנים בעולם, וכן תחזוקה והתקנה. משאבות ואקום רטובות עושות שימוש במים או