ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchHebrewRussian

מבוא למשאבות ואקום

מבוא למשאבות ואקום

בעת תכנון או הפעלה של מערכת ואקום, חשוב להבין את תפקידן של משאבות הוואקום. נסקור את הסוגים הנפוצים ביותר של משאבות ואקום, עקרונות פעולתן והיכן במערכת הן משמשות.

קטגוריות משאבה (לפי לחץ הפעלה)

משאבות ואקום מסווגות לפי טווח לחץ הפעולה שלהן וככאלה מסווגות כמשאבות ראשוניות, משאבות דחף או משאבות משניות. בתוך כל טווח לחץ ישנם מספר סוגי משאבות שונים, כל אחד משתמש בטכנולוגיה שונה, ולכל אחד מהם כמה יתרונות ייחודיים בהתייחס לקיבולת לחץ, קצב זרימה, עלות ודרישות תחזוקה.

ללא קשר לעיצובם, עקרון הפעולה הבסיסי זהה. משאבת הוואקום פועלת על ידי הוצאת מולקולות האוויר וגזים אחרים מתא הוואקום (או מצד היציאה של משאבת ואקום גבוהה יותר אם מחוברת בטור). בעוד הלחץ בתא מופחת, הסרת מולקולות נוספות הופכת קשה יותר להסרה אקספוננציאלית. כתוצאה מכך, מערכת ואקום תעשייתית (איור 1) חייבת להיות מסוגלת לפעול על חלק מטווח לחץ גדול במיוחד, המשתנה בדרך כלל בין 1 ל-10-6 טור של לחץ. ביישומים מחקריים ויישומים מדעיים, זה מורחב ל-10-9 Tor או פחות. על מנת להשיג זאת, משתמשים במספר סגנונות שונים של משאבות במערכת טיפוסית, כל אחת מכסה חלק מטווח הלחץ, ופועלת לפעמים בטור.

מערכות ואקום ממוקמות בקבוצה הרחבה הבאה של טווחי לחץ:

  • ואקום גס/נמוך: > אטמוספירה של 1 טור
  • ואקום בינוני: 1 טור עד 10-3 טור
  • ואקום גבוה: 10-3 טור עד 10-7 טור
  • ואקום אולטרה-גבוה: 10-7 טור עד 10-11 טור
  • ואקום גבוה במיוחד: < 10-11 טור

לאחר מכן ניתן לחלק את סוגי המשאבות השונים עבור טווחי ואקום אלה לסוגים הבאים:

  • משאבות ראשוניות (גביות): טווחי לחץ ואקום גסים ונמוכים.
  • משאבות בוסטר (מאיץ): טווחי לחץ ואקום גסים ונמוכים.
  • משאבות משניות (וואקום גבוה): טווחי לחץ ואקום גבוהים, גבוהים מאוד וגבוהים במיוחד.
איור 1 ס"מ
איור 1 – מערכת ואקום תעשייתית טיפוסית

טרמינולוגיה

שתי הטכנולוגיות בהן משתמשות משאבות ואקום הן העברת גז ולכידת גז (איור 2).
משאבות העברה פועלות על ידי העברת מולקולות הגז על ידי חילופי מומנטום (פעולה קינטית) או תזוזה חיובית. אותו מספר של מולקולות גז יוצאות מהמשאבה כשנכנסות אליה והגז נמצא מעט מעל הלחץ האטמוספרי בעת הוצאתו. היחס בין לחץ הפליטה (יציאה) ללחץ הנמוך ביותר שהושג (כניסה) מכונה יחס הדחיסה.

משאבות העברה קינטית עובדות על העיקרון של העברת מומנטום, ומכוונות גז לכיוון יציאת המשאבה כדי לספק הסתברות מוגברת של מולקולה לנוע לכיוון היציאה באמצעות להבים במהירות גבוהה או אדים מוכנסים. למשאבות קינטיות אין בדרך כלל נפחים אטומים אך יכולות להשיג יחסי דחיסה גבוהים בלחצים נמוכים.

משאבות להעברת עקירה חיובית פועלות על ידי לכידה מכנית של נפח גז והזזתו דרך המשאבה. לעתים קרובות הם מתוכננים במספר שלבים על גל הינע משותף. הנפח המבודד נדחס לנפח קטן יותר בלחץ גבוה יותר, ולבסוף, הגז הדחוס נפלט לאטמוספירה (או למשאבה הבאה). מקובל להשתמש בשתי משאבות העברה בטור כדי לספק ואקום וקצב זרימה גבוהים יותר. לדוגמה, ניתן לרכוש משאבה טורבומולקולרית (קינטית) בטור עם משאבת גלילה (Positive displacement) כמערכת ארוזה.

איור 2 sm
איור 2 – סוגי משאבות ואקום
משאבות לכידה פועלות על ידי לכידת מולקולות הגז על משטחים בתוך מערכת הוואקום. משאבות לכידה פועלות בקצבי זרימה נמוכים יותר ממשאבות העברה אך יכולות לספק ואקום גבוה במיוחד, עד 10-12 טור, וליצור ואקום נטול שמן. משאבות לכידה פועלות באמצעות עיבוי קריוגני, תגובה יונית או תגובה כימית ואין להן חלקים נעים.
סוגי משאבות – סקירה כללית
טכנולוגיות המשאבות השונות נחשבות למשאבות רטובות או יבשות, תלוי אם הגז נחשף לנפט או למים במהלך תהליך השאיבה או לא. במשאבות רטובות משתמשים בשמן או במים לצורך שימון ו/או איטום ונוזל זה עלול לזהם את הגז הנסחף (נשאב). למשאבות יבשות אין נוזל בנפח הנסחף והן מסתמכות על מרווחים הדוקים בין החלקים המסתובבים והסטטיים של המשאבה, אטמי פולימר יבש (PTFE), או דיאפרגמה להפרדת מנגנון השאיבה מהגז הנסחף. למרות שמשאבות יבשות עשויות להשתמש בשמן או בשומן בגלגלי המשאבה ובמיסבים, היא אטומה מהגז הנסחף. משאבות יבשות מפחיתות את הסיכון לזיהום המערכת ולסילוק שמן בהשוואה למשאבות רטובות. מערכות ואקום אינן מומרות בקלות מרטוב ליובש פשוט על ידי שינוי המשאבה מסגנון רטוב ליובש.
להלן מבוא לסוגי משאבות הוואקום הנפוצים ביותר לפי פונקציה.

משאבות ראשוניות (גביות).

משאבת שבשבת אטומה בשמן (רטוב, עקירה חיובית)

במשאבת השבשבת הסיבובית, הגז נכנס לפתח הכניסה ונלכד על ידי רוטור המותקן בצורה אקסצנטרית אשר דוחס את הגז ומעביר אותו לשסתום הפליטה (איור 3). השסתום קפיץ ומאפשר לפרוק את הגז בעת חריגה מהלחץ האטמוספרי. שמן משמש לאיטום ולקרר את השבטים. הלחץ שניתן להשיג עם משאבה סיבובית נקבע על פי מספר השלבים בהם נעשה שימוש והסובלנות שלהם. עיצוב דו-שלבי יכול לספק לחץ של 1× 10-3 mbar. יש לו מהירות שאיבה של 0.7 עד 275 מ"ק לשעה (0.4 עד 162 רגל 3 לדקה).

איור 3 sm
איור 3 – חתך של משאבה רטובה טיפוסית
משאבת טבעת נוזלית (רטוב, תזוזה חיובית)
משאבת הטבעת הנוזלית (איור 4) דוחסת את הגז על ידי סיבוב של אימפלר משולב הממוקם באופן אקסצנטרי בתוך בית המשאבה. נוזל מוזן למשאבה ובאמצעות האצה צנטריפוגלית, יוצר טבעת גלילית נעה כנגד החלק הפנימי של המעטפת. טבעת נוזלית זו יוצרת סדרה של אטמים במרווח שבין שבבי האימפלר, היוצרים תאי דחיסה. האקסצנטריות בין ציר הסיבוב של האימפלר לבין בית המשאבה מביאה לשינוי מחזורי של הנפח המוקף על ידי השבטים והטבעת, מה שדוחס את הגז ומוציא אותו דרך פתח בקצה הבית. למשאבה זו עיצוב פשוט וחזק מכיוון שהציר והאימפלר הם החלקים הנעים היחידים. הוא סובלני מאוד להפרעות תהליכים וכולל טווח קיבולת גדול. זה יכול לספק לחץ של 30 mbar באמצעות מים של 15°C (59°F), ואפשרויות לחצים נמוכים יותר עם נוזלים אחרים. יש לו טווח מהירות שאיבה של 25 עד 30,000 מ'3 /h (15 עד 17,700 רגל 3 /דקה).
איור 4 sm
איור 4 – חתך של משאבת טבעת טיפוסית

משאבת דיאפרמה (תזוזה יבשה, חיובית)

דיאפרגמה מכופפת במהירות על ידי מוט הרוכב על פקה המסובבת על ידי מנוע, מה שגורם להעברת גז בשסתום אחד והחוצה מהשני. זה קומפקטי ובעל תחזוקה נמוכה. אורך החיים של הדיאפרגמות והשסתומים הוא בדרך כלל מעל 10,000 שעות עבודה. משאבת הדיאפרגמה (איור 5) משמשת לגיבוי משאבות טורבו-מולקולריות קטנות מורכבות ביישומי ואקום נקיים וגבוהים. זוהי משאבת קיבולת קטנה בשימוש נרחב במעבדות מו"פ להכנת דגימות. ניתן להשיג לחץ אולטימטיבי טיפוסי של 5 x 10 -8 mbar כאשר משתמשים במשאבת הסרעפת לגיבוי משאבה טורבו-מולקולרית מורכבת. יש לו טווח מהירות שאיבה של 0.6 עד 10 מ"ק לשעה (0.35 עד 5.9 רגל 3 לדקה).

איור 5 ס"מ
איור 5 – חתך של משאבת דיאפרמה טיפוסית

משאבת גלילה (יבש, עקירה חיובית)

משאבת הגלילה (איור 6) משתמשת בשתי מגילות שאינן מסתובבות, אלא שבהן הפנימית סובבת ולוכדת נפח גז ודוחסת אותו בנפח הולך ופוחת; דוחסים אותו עד שהוא מגיע לנפח מינימלי וללחץ מקסימלי במרכז הספירלות, היכן שהשקע נמצא. אטם קצה פולימר ספירלי (PTFE) מספק אטימה צירית בין שתי המגילות ללא שימוש בחומר סיכה בזרם הגז הנסחף. ניתן להשיג לחץ אולטימטיבי טיפוסי של 1 x 10-2 mbar. יש לו טווח מהירות שאיבה של 5.0 עד 46 מ"ק לשעה (3.0 עד 27 רגל 3 /דקה).

איור 6 sm
איור 6 – חתך של משאבת גלילה טיפוסית

משאבות בוסטר

משאבת שורשים (תזוזה יבשה, חיובית)

משאבת השורשים (איור 7) משמשת בעיקר כמאיץ ואקום ונועדה לסלק כמויות גדולות של גז. שתי אונות משתלבות ללא נגיעה ומסתובבות נגדית כדי להעביר את הגז ברציפות בכיוון אחד דרך המשאבה. זה מגביר את הביצועים של משאבה ראשונית/גבית, מגביר את מהירות השאיבה בכ-7:1 ומשפר את הלחץ הסופי בכ-10:1. למשאבות שורשים יכולות להיות שתי אונות או יותר. ניתן להשיג לחץ אולטימטיבי טיפוסי של < 10-3 טור (בשילוב עם משאבות ראשוניות). הוא יכול להשיג מהירויות שאיבה בסדר גודל של 100,000 מ"ק לשעה (58,860 רגל 3 לדקה).

איור 7 sm
איור 7 – חתך של משאבת שורשים טיפוסית

משאבת טפרים (יבש, עקירה חיובית)

משאבת הטפרים (איור 8) כוללת שני טפרים מסתובבים נגדית ופועלת בדומה למשאבת השורשים, אלא שהגז מועבר בציר, ולא מלמעלה למטה. הוא משמש לעתים קרובות בשילוב עם משאבת שורשים, שהיא שילוב משאבת שורשים-טופר ראשונית שבה יש סדרה של שלבי שורשים וציפורניים על פיר משותף. הוא מיועד לסביבות תעשייתיות קשות ומספק קצב זרימה גבוה. ניתן להשיג לחץ סופי טיפוסי של 1 x 10 -3 mbar. יש לו טווח מהירות שאיבה של 100 עד 800 מ"ק לשעה (59 עד 472 רגל 3 /דקה).

איור חדש9 sm
איור 8 2  –  חתך של משאבת טפרים טיפוסית

משאבת בורג (יבש, תזוזה חיובית)

משאבת הברגים (איור 9) משתמשת בשני ברגים מסתובבים, אחד שמאלי ואחד ימני, שמתערבים בלי לגעת. הסיבוב מעביר את הגז מקצה אחד לשני. הברגים מתוכננים כך שהרווח ביניהם מצטמצם ככל שהגז עובר, והוא נדחס, מה שגורם ללחץ מופחת בקצה הכניסה. משאבה זו כוללת יכולת תפוקה גבוהה, טיפול טוב בנוזלים, וסובלת אבק וסביבות קשות. ניתן להשיג לחץ אולטימטיבי טיפוסי של בערך 1 x 10 -2 טור. יש לו טווח מהירות שאיבה של עד 750 מ"ק לשעה (440 רגל 3 לדקה).

איור 8 sm
איור 9 – חתך של משאבת בורג טיפוסית

משאבות משניות

משאבות טורבומולקולריות (יבש, העברה קינטית)

משאבות טורבומולקולריות (איור 10) פועלות על ידי העברת אנרגיה קינטית למולקולות גז באמצעות להבים בעלי זווית מסתובבים במהירות גבוהה המניעים את הגז במהירויות גבוהות: מהירות קצה הלהב היא בדרך כלל 250 -300 מ' לשנייה (670 מייל/שעה). העברת מומנטום מהלהבים המסתובבים אל הגז, הם מספקים סבירות גדולה יותר של מולקולות לנוע לכיוון היציאה. הם מספקים לחצים נמוכים ושיעורי העברה נמוכים. ניתן להשיג לחץ אולטימטיבי טיפוסי של פחות מ-7.5 x 10 -11 טור. יש לו טווח מהירות שאיבה של 50 – 5000 ליטר לשנייה. שלבי השאיבה עם הלהב משולבים לעתים קרובות עם שלבי גרר המאפשרים למשאבות טורבומולקולריות לצאת ללחצים גבוהים יותר (> 1 טור).

איור 9 sm
איור 10 – חתך של משאבה טורבומולקולרית טיפוסית

משאבות דיפוזיה אדים (רטוב, העברה קינטית)

משאבות דיפוזיה של אדים (איור 11) מעבירות אנרגיה קינטית למולקולות גז באמצעות זרם שמן מחומם במהירות גבוהה ה"גורר" את הגז מהכניסה ליציאה, ומספק לחץ מופחת בכניסה. משאבות אלו כוללות טכנולוגיה ישנה יותר, מוחלפת במידה רבה על ידי משאבות טורבומולקולריות יבשות. אין להם חלקים נעים והם מספקים אמינות גבוהה בעלות נמוכה. ניתן להשיג לחץ אולטימטיבי טיפוסי של פחות מ-7.5 x 10 -11 טור. יש לו טווח מהירות שאיבה של 10 – 50,000 ליטר לשנייה.

איור 10 ס"מ
איור 11 – חתך של משאבת דיפוזיה טיפוסית

משאבות קריו Cryo pump או Cryogenics (יבש, לכידה)

משאבת קריו ה-Cryo pump או Cryogenics (איור 12) פועלת על ידי לכידה ואחסון של גזים ואדים, במקום העברתם דרך המשאבה. הם משתמשים בטכנולוגיה קריוגנית כדי להקפיא או ללכוד את הגז למשטח קר מאוד (קריו עיבוי או קריוספציה) ב-10°K עד 20°K (מינוס 260°C). משאבות אלו יעילות מאוד אך בעלות יכולת אחסון גז מוגבלת. יש להסיר מדי פעם גזים/אדים שנאספו מהמשאבה על ידי חימום פני השטח ושאיבתם דרך משאבת ואקום אחרת (המכונה רגנרציה). משאבות קריו דורשות מדחס קירור לקירור המשטחים. משאבות אלו יכולות להשיג לחץ של 7.5 x 10 -10 טור ובעלות טווח מהירות שאיבה של 1200 עד 4200 ליטר לשנייה.

איור 11 sm
איור 12 – חתך רוחב של משאבת קריו Cryo pump או Cryogenics טיפוסית

משאבות יונים מתרסקות (יבשות, לכידה)

משאבת יונים מקפיצה (איור 13) לוכדת גזים תוך שימוש בעקרונות של גטרינג (לפי חומרים פעילים מבחינה כימית מתחברים עם גזים כדי להסיר אותם) ויינון (מולקולות גז נעשות מוליכות חשמלית ונלכדות). שדה מגנטי גבוה בשילוב עם מתח גבוה (4 עד 7kV), יוצר ענן של יונים חיוביים לאלקטרונים (פלזמה) המופקדים על קתודה טיטניום ולעיתים קתודה נוספת משנית המורכבת מטנטלום. הקתודה לוכדת את הגזים, וכתוצאה מכך נוצר סרט גטר. תופעה זו מכונה מקרטעת. יש להחליף את הקתודה מעת לעת. למשאבות אלו אין חלקים נעים, תחזוקה נמוכה ויכולות להשיג לחץ נמוך של 7.5 x 10 -12 טור. יש להם שאיבה מקסימלית של 1000 l/s.

איור 12 sm
איור 13 – חתך של משאבת יונים טיפוסית

לסיכום…

הסוגים השונים של משאבות ואקום תוארו כאן בקצרה, אך יש צורך בדיון מפורט יותר בכל אחת מהן כדי להבין היטב את היתרונות והמגבלות של כל טכנולוגיה, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם ולייעץ לכם בבחירת משאבה, ברכישה, בהתקנה ובתחזוקת כל משאבת ואקום. אנו מעמידים לבחירתכם משאבות ממיטב היצרנים העולמיים המובילים.

מאמר מקיף על בחירת משאבת ואקום נכונה לכם ניתן למצא אצלנו בקישור.

הזמנת כל סוגי משאבות ואקום מהטובות בעולם

חברת אס.די.איי טכנולוגיות סמיקונדקטור בע"מ בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה במכירות התקנות ושירות משאבות ואקום לשוק יצרני המוליכים למחצה, לשוק תעשיית המוצרים הכימיקליים בישראל, לתעשיות התרופות, לתעשיות צבאיות ולמעבדות מחקר וייצור, במרכזים רפואיים, אוניברסיטאות ומוסדות מחקר. אצלנו המבחר הגדול ביותר בישראל של משאבות ואקום וציוד למגוון רחב של יישומי הואקום, ממיטב היצרנים בעולם.

חברת SDA-TECH מציעה את המבחר הגדול ביותר בישראל של משאבות ואקום, למגוון יישומי הואקום הנרחב ביותר, ממיטב היצרנים בעולם. חברת אס.די.איי מספקת מגוון נרחב של ציוד ושירותים עבור תעשיות ומפעלים מובילים כגון יצרני המוליכים למחצה, לרבות תיכנון והתקנת משאבות ואקום חדשות, תחזוקה ותיקון משאבות ואקום, שיפוץ משאבות ואקום, קוורץ (סיליקה), מחברים חשמליים, ציוד וכלים לייצור מוליכים למחצהאספקת והתקנת חלקי חילוףבדיקות דליפות מערכות ואקום, רובוטים ושירותי תיקון.  ברגע שבוצעה התאמה מושלמת, ישלח אליכם צוות מקצועי להתקנה של משאבות הואקום בתהליך יעיל ומהיר.

אנו מספקים שרותי תכנון ופיתוח מקצועיים המותאמים לצרכיכם, ונלווה אתכם במקצועיות בכל שלבי העבודה, מתכנון המערכת, אספקה, התקנה ותמיכה טכנית כדי שאתם תוכלו להתקדם בפרוייקט שלכם בראש שקט.

הניסיון והמקצועיות שנצברו אצלנו במשך למעלה מעשרים שנות פעילותנו בתחום משאבות הוואקום יספקו לך את הפתרון המקצועי והטוב ביותר והמותאם לצרכיך, על ידי מיטב אנשי המקצוע שלנו הכוללים מהנדסים הנדסאים וטכנאים מוסמכים ומנוסיםחשוב לנו שתהיה מרוצה, ואצלנו הצלחתך היא גם הצלחתנו!

לקבלת ייעוץ בבחירת משאבת וואקום, להזמנת משאבת וואקום, להתקנה, שירות או שיפוץ של משאבות ואקום צור עימנו קשר או טלפן אלינו או פנה בווטסאפ לצוות המקצועי שלנו עוד היום.

טיפול בגז פליטה

טיפול בגז פליטה EXHAUST GAS TREATMENT פינוי גז תהליכי חשוב מאד עבור תעשיות מוליכים למחצה, פוטו-וולטאיות, תרופות או כימיות.  בתחום הפחתת גזי פליטה אנו משרתים

פינוי ציוד משומש

מחפשים לפנות את המחסן ולמכור את הציוד שאינו בשימוש או קבלת מזומן עבור משומש בקניית משאבה חדשה או משופצת? חברת SDA-TECH מציעה לך תמורה עבור

מכונות לאריזות וואקום

מכונות לאריזות וואקום כאשר מוצר ארוז בוואקום עם מכונת אריזה בוואקום, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהוא מוגן מההשפעות המזיקות של הסביבה החיצונית. מכונות אריזה

שוק משאבות הואקום

אם אתה מעוניין בחדשות החמות ביותר בשוק משאבות הוואקום? הגעת למקום הנכון! מניתוח של מיטב המומחים בעולם, עולה כי שוק משאבות הואקום המעבדתיות צפוי לעלות

פילטרים למשאבות

פילטרים למשאבות וואקום חברת SDA-TECH מספקת ומטפלת בפילטרים למשאבות ואקום של כל היצרנים המובילים בעולם. חברתנו תומכת טכנית בתעשיית הסינון והטיהור כבר למעלה מעשור. תעשיה

משאבת וואקום

מחפשים לרכוש משאבת וואקום חדשה או משופצת? הגעתם למקום הנכון! משאבת וואקום משמשת למגוון יישומים במפעלי תעשיה כגון אחסון ודחיסה של חומרים אורגניים, ייבוש בהקפאה

משאבות Mencarelli

מה חשוב לדעת על משאבות ואקום של מנקרלי פומפה א-וולוולה Mencarelli Pompe e Valvole ? מנקרלי פומפה א-וולוולה Mencarelli Pompe e Valvole היא חברה איטלקי

משאבות ULVAC

מה כדאי לדעת על משאבות ואקום אולוואק ULVAC Vacuum? ULVAC אולוואק הוא תאגיד יפני בין לאומי, המתמחה בציוד ואקום ומוצרים נלווים, שמרכזו העולמי נמצא בצ'יגסאקי,

משאבות ואקום לתעשיה הבטחונית

משאבות ואקום לתעשיה הבטחונית חברת SDA-TECH מצדיעה לתעשיות הבטחוניות בישראל שעובדות סביב השעון 24/7 לספק את צרכי הבטחון של ישראל. תעשייה זו נועדה לתת מענה

משאבות ואקום לסיבי פחמן

חשיבות משאבות ואקום לייצור סיבי פחמן (קרבון פייבר Carbon fiber) סיבי פחמן (קרבון פייבר Carbon fiber) משמשים לתעשיות רחפנים, מל"טים, רכבים ועוד. קיימת חשיבות עליונה

משאבות Rietschle

מה כדאי לדעת על משאבות אלמו ריטשלה Elmo Rietschle? המותג אלמו רישלה Elmo Rietschle נוצר בשנת 2006 כאשר מובילי השוק אלמו וריטשל איחדו כוחות תחת

משאבות Alcatel

מה כדאי לדעת על משאבות ואקום אלקטל Alcatel? Alcatel Vacuum Technology France או Alcatel / Adixen היא ספק מוביל של מוצרים, פתרונות ושירותים בטכנולוגיית ואקום

משאבות CTI

מה כדאי לדעת על משאבות ואקום סי.טי.אי קריוגניות קריו CTI-Cryogenics Cryopumps? CTI-Cryogenics היא המובילה העולמית בטכנולוגיית ואקום גבוה קריוגני. CTI בונה מגוון רחב של משאבות קריו-משאבות

משאבות Pfeiffer

מה כדאי לדעת על משאבות פפייפר ואקום Pfeiffer Vacuum? חברת פייפר ואקום Pfeiffer Vacuum מייצגת פתרונות ואקום חדשניים ומותאמים אישית ברחבי העולם, שלמות טכנולוגית, ייעוץ

משאבות Welch

מה כדאי לדעת על משאבות וולש? משאבות וולש Welch by Gardner Denver מספקת משאבות ואקום מתקדמות עבור יישומים רבים במעבדות כימיות וביולוגיות, כמו גם לייצור

משאבות ThermoFisher

מה כדאי לדעת על משאבות תרמו-פישר? תרמו-פישר סייטיפיק (Thermo Fisher Scientific Inc) היא ספקית אמריקאית של מכשירים אנליטיים, פתרונות מדעי החיים, אבחון מיוחד, שירותי מעבדה,

משאבות Leybold

מה כדאי לדעת על משאבות ליבולד? מאז הקמתה בשנת 1850, חברת לייבולד תרמה להיסטוריה התעשייתית של תעשיית הוואקום העולמית באמצעות ההמצאות פורצות הדרך שלה. מהיישומים

איטום דליפות

לאטום טוב יותר דליפות ואקום ולחסוך כסף! מערכות ללא דליפות זולות יותר לרכישה ולהפעלה – והן גם מגנות על הסביבה. דליפות שניתן למנוע במערכות ואקום

משאבות Trillium

משאבות הוואקום של חברת Trillium מהטובות בעולם חברת SDA-TECH גאה להיות הנציגה הבלעדית של חברת TRILLIUM בישראל. חברתנו נותנת בבלעדיות  שירות למשאבות הקריו של CTI,

תמיכת לקוחות

תמיכת הלקוחות של חברת SDA-TECH למשאבות הוואקום ושאר מוצרי החברה הנה מהטובות בתעשיה התמיכה והשירות של חברת SDA-TECH ללקוחותינו אינו נפסק לאחר הקנייה והתקנת המוצרים

תוכנת SLRP

תוכנה חדשה לתכנון מערכות Liquid Ring Pump לחיסכון בזמן ולשיפור השירות פתרון חדשני מחברת SDA-TECH מחולל מהפכה בתחום הרכישה של משאבות טבעות מים (Liquid Ring

משאבות בקר

מה כדאי לדעת על משאבות בקר BECKER ? תאגיד משאבות באקר הוא יצרן מוביל של משאבות ואקום, מדחסים ומפוחים רגנרטיביים.  תאגיד משאבות באקר ממשיך לדחוף

משאבות בוש

מה חשוב לדעת על משאבות בוש BUSCH? בוש משאבות ומערכות ואקום היא יצרנית עולמית מובילה של משאבות ואקום, מפוחים, מדחסים ומערכות מותאמות אישית בטכנולוגיית ואקום.

משאבות אדוורדס

מה כדאי לדעת על משאבות אדוורדס? משאבות אדוורדס EDWARDS היא מהחברות הוותיקות והמובילות בתחום משאבות הוואקום.  עם למעלה מ-100 שנים של מורשת עשירה, אדוארדס הוא השותף

שיפוץ משאבות מובילות

אנו מבצעים שיפוץ של משאבות ואקום של כל היצרנים המובילים בעולם חברתנו מומחית בתיקון ובשיפוץ משאבות ואקום כולל משאבות קריו (Cryogenic pumps) של כל החברות

משאבות ואקום בתערוכה

בא לפגוש אותנו בתערוכות ובכנסי התעשיה בארץ ובעולם חברת SDA-TECH היא מהמובילות בארץ בתחום משאבות הואקום וציוד הקפי.  בא לפגוש אותנו בתערוכות בארץ ובכנסי התעשיה

לקוחות-מרוצים

המלצות של לקוחות מרוצים זה הכי חשוב! ב SDA-TECH חשוב לנו שאתה כלקוח תהיה מרוצה, ואצלנו הצלחתך היא גם הצלחתנו! לקוח מרוצה יביא לנו עוד

סדנת שיפוץ משאבות ואקום

הדרכה וסדנאות לימוד על משאבות ואקום הדרכה על פעולת משאבות ואקום היא חשובה והכרחית להבנת פעולתה, לבחירה נכונה של משאבת ואקום, ולתחזוקה נכונה של המשאבה

Mils-Rotomil

משאבות ואקום ROTOMIL מחברת MIL'S מצרפת – ייצוג בלעדי בארץ על ידי SDA-TECH חברת SDA-TECH היא היבואנית והמשפצת הבלעדית בארץ של משאבות של חברת MIL'S

Mils-Evisa

משאבות ואקום EVISA מחברת MIL'S מצרפת – ייצוג בלעדי בארץ על ידי SDA-TECH חברת SDA-TECH היא היבואנית והמשפצת הבלעדית בארץ של משאבות של חברת MIL'S

משאבת ואקום

מחפשים לרכוש משאבת ואקום חדשה או משופצת? הגעתם למקום הנכון! משאבת ואקום משמשת למגוון יישומים במפעלי תעשיה כגון אחסון ודחיסה של חומרים אורגניים, ייבוש בהקפאה

משאבות ואקום

משאבות ואקום משאבות ואקום (Vacuum Pumps) הן ציוד תעשייתי או מעבדתי רב תכליתי המשמשות לשאיבה או ליצירת ריק (וואקום) בחלל או בציוד של תהליך ייצור

כללי הזהב לתחזוקת משאבת ואקום

7 כללי הזהב של תחזוקת משאבת ואקום בעיה : משאבות ואקום הן סוסי העבודה של מעבדות ומפעלים. הן מספקות את תנאי העבודה הדרושים לתהליכי ייצור

תיקון משאבת ואקום

אצלנו המרכז המעבדתי הגדול והמקצועי ביותר לתיקון ולשיפוץ משאבות ואקום. יבואנים וחברות רבות בארץ בעצם שולחים אלינו את המשאבות שלהם או משאבות שהם קיבלו מלקוחותיהם

איתור דליפות ואקום

איתור דליפות ובדיקות ואקום מאפשרים תהליכי ייצור תקינים של מוליכים למחצה (סמיקונדקטור) מומחיות וציוד איתור ואקום ונזילות ממלאים תפקיד מפתח בייצור רכיבים אלקטרוניים. תהליכי ייצור

מערכות ואקום למוליכים למחצה

מערכות ואקום למוליכים למחצה – סמיקונדקטור: החשיבות של רכיבים איכותיים לניקיון בייצור ייצור מוליכים למחצה דורש נקיון מירבי בכל שלבי הייצור. הדרישות לדיוק בתצהיר חומרים,

חשיבות תחזוקת משאבות ואקום

החשיבות של תחזוקה מונעת של משאבות ואקום משאבות ואקום ממלאות תפקיד חשוב במגוון רחב של יישומים תעשייתיים ומדעיים, כולל עיבוד כימי, אריזות מזון, ייצור מוליכים

עצות וטיפים לתחזוקת משאבת ואקום

החשיבות של תחזוקת משאבת ואקום קיים כיום מגוון רחב של משאבות ואקום המתאימות למגוון יישומים. במשך עשרות שנים, משאבות אטומות שמן נחשבו לסוס העבודה המועדף

מבוא למשאבות ואקום

מבוא למשאבות ואקום בעת תכנון או הפעלה של מערכת ואקום, חשוב להבין את תפקידן של משאבות הוואקום. נסקור את הסוגים הנפוצים ביותר של משאבות ואקום,

בחירת משאבת ואקום נכונה

משאבת ואקום היא מכשיר השואב אוויר או גז ממיכל ליצירת ואקום חלקי או מלא במערכת. האוויר נשאב על ידי ירידה הדרגתית בלחץ בחלל הסגור. המולקולות

משאבת חום של בוש

מחפשים פתרון לחיסכון בחשמל לחימום מים במפעל שלכם? אחת ההוצאות הגדולות של כל מפעל תעשייתי הוא חשבון החשמל על השימוש במכשור וציוד החשמלי במפעל ובעיקר

אספקת שמנים לתעשייה

זקוקים לשמנים למשאבות הואקום שלכם? הגעתם למקום הנכון! ברוב מפעלי התעשייה בישראל משתמשים בשמנים שונים לצורכי פיתוח וייצור. השמנים לתעשייה משמשים למגוון פעולות כמו קירור,

מכשיר אריזה בואקום

זקוקים לציוד אריזה איכותי למוצרים המפעל שלכם? אריזת מוצרים מתבצעת במגוון דרכים כאשר הדרך היעילה והמומלצת ביותר היא אריזת הואקום. הואקום מונע חדירה של חמצן

משאבות וקום טבולות שמן

מחפשים משאבות ואקום מסיביות? זקוקים לחלקי חילוף למשאבות? עבודה עם משאבות ואקום לתעשייה הפכה בשנים האחרונות לחובה עבור תעשיות רבות כגון תעשיית ייצור התרופות, תעשיית

משאבת ואקום ניידת

צריכים משאבת ואקום שתוכלו להעביר מחדר לחדר? משאבת ואקום ניידת היא אחת ממשאבות הואקום המתקדמות ביותר והיא מספקת לכם את האפשרות לתפעל מספר חללי עבודה

משאבת ואקום לנוזלים

מחפשים משאבת ואקום שקטה ואיכותית? אתם בדיוק במקום הנכון! משאבת ואקום לנוזלים קטנה, יכולה לספק לכם מענה לפעולות ייצור או פיתוח במפעל שלכם. משאבות הואקום

משאבת לחץ גבוה

צריכים התקנה של מערכות שאיבה קומפלט ללחץ מים? משאבת לחץ גבוה מייצרת לחץ מים היכול להגיע לרמות גבוהות של ספיקת מים עם טמפרטורות מקסמיליות של

מפרידים למשאבות וקום

משאבות הואקום שלכם זקוקות לחלקי חילוף איכותיים? משאבות ואקום תעשייתיות פועלות בדרך כלל באופן אינטנסיבי ולכן דורשות תחזוקה הולמת ומקצועית באופן שוטף. אם משאבת הואקום

משאבות מים דיאפרגמה

צריכים משאבת דיאפרגמה הפועלת על מים? הגעתם למקום הנכון! משאבות מים דיאפרגמה משמשות למגוון רחב של מפעלי תעשייה בתחום שונים כגון תחום ייצור התרופות, ייצור

מסננים למשאבת וקום

מחפשים אביזרים וחלקי חילוף למשאבות ואקום? אתם במקום הנכון! אם גם במפעל או במעבדה שלכם, משאבות הואקום מהוות את הבסיס לעבודה היום יומית, אתם חייבים

איך עובד ואקום

רוצים לדעת איך העובד הואקום במשאבה שלכם? משאבות הואקום נמצאות כמעט בכל מפעל תעשייתי בישראל וכיום ניתן לראות אותן גם במעבדות מחקר. איך עובד ואקום

סוגי משאבות ואקום

זקוקים למשאבת ואקום שתתאים לצרכים שלכם? משאבות הואקום לתעשייה מתחלקות לסוגים עיקריים: משאבות ואקום מכניות ומשאבות ואקום הפועלות על סילון. ניתן להתאים סוגי משאבות ואקום

משאבת ואקום רפואית

מחפשים משאבת ואקום איכותית למחלקות רפואיות? משאבות הואקום מספקים מענה למגוון רחב של פעולות תעשייתיות ורפואיות בבתי חולים, מרפאות ומפעלי תעשייה בתחום התרופות והציוד הרפואי.

קומפרסור הליום למשאבת ואקום

צריכים קומפרסור איכותי לתעשייה שלכם? יש לנו פתרון בשבילכם! קומפרסור הליום למשאבת ואקום מביא איתו יתרונות רבים לביצוע פעולות דחיסת אוויר למגוון רחב של תחומי

משאבת ואקום טבעת מים

מחפשים משאבת ואקום איכותית למפעל שלכם? אחת ממשאבות הואקום הנפוצות ביותר היא משאבת ואקום טבעת מים היוצרת ואקום בחללים תעשייתיים. המשאבה מונעת באופן חשמלי והיא

מסננים למשאבות ואקום

צריכים להחליף את המסננים של משאבות הואקום? הגעתם למקום הנכון! מסננים למשאבות ואקום מונעים חדירה של חלקיקי אבק הנשאבים לתוך מערכת המשאבות ושוחקים את החלקים

מערכות למשאבת ואקום

זקוקים להתקנה של מערכת ואקום מקצועית? מערכות למשאבת ואקום פועלת במגוון תחומים וניתן לראות את המערכות הללו במפעלים פרטיים וציבוריים. המערכת יכולה לכלול משאבות מכניות

משאבות דיאפרגמה פנאומטיות

צריכים התקנה של משאבת דיאפרגמה מקצועית? אתם במקום הנכון! משאבות דיאפרגמה פנאומטיות מספקות יכולת של יניקה ללא צורך בנוזל כאשר הן פועלות על חשמל ועל

מפרידים למשאבות ואקום

משאבות ואקום הן חלק בלתי נפרד מתעשיות שונות והן נמצאות בשימוש בענפים מגוונים, ממזון ותרופות, דרך אלקטרוניקה ועד לתעשייה האווירית. כדי לשמור על משאבות הואקום

פילטרים למשאבת ואקום

פילטר למשאבת ואקום הוא אחד החלקים החשובים ביותר להגנה על משאבת הוואקום שלכם מפני נזקים שעלולים להיגרם מחדירת לכלוך וחלקיקים זעירים לתוך משאבת הוואקום. חלקיקים

מסנן שמן למשאבות ואקום

משאבות ואקום עלולות להתקל בתקלות שונות ובלתי צפויות. אחת הנפוצות וההרסנית שבהן היא חדירת חלקיקים זעירים לתוך המשאבה. אם אתם מחפשים אחר הפתרון היעיל ביותר

מפריד שמן למשאבות וקום

אם העסק שלכם עובד עם שמנים מסוגים שונים, עליכם לדאוג להתקנת מפריד שמן למשאבות וקום. תפקידו העיקרי של מפריד השמן הוא להפריד בין שמנים שונים

אביזרים למשאבת ואקום

מפעלים תעשייתיים רבים משתמשים במשאבות ואקום והן מהוות חלק משמעותי מתהליכי ייצור במגוון רחב של תעשיות. חברת SDA-TECH עוסקת בתחום משאבות הוואקום מזה שנים והיא

משאבות בוסטר

יש לכם תקלה במשאבת הבוסטר בבניין? צריכים להתקין משאבה חדשה? משאבות בוסטר משמשות לאיזון לחצי מים בבניינים ובמבנים והן מהוות את הבסיס למערכת מים תקינה

פילטר שמן למשאבת ואקום

מחזיקים משאבת ואקום במפעל שלכם? זקוקים לחלקי חילוף איכותיים? חלקי חילוף למשאבת ואקום תוכלו להזמין מאחת החברות המובילות בישראל בתחום – חברת SDA-TECH המייבאת חלקי חילוף למוצרים

טיפול בגזי תעשייה

נדרשים לעמוד בתקנות סביבה נוקשות? יש לנו פתרון בשבילכם! אחת הדרכים עבור מפעלי תעשייה לעמוד ברגולציות מחמירות היא באמצעות טיפול בגזי תעשייה. אנחנו בחברת SDA TECH מביאים

מערכות ואקום מרכזיות

זקוקים למערכת ואקום למרכז רפואי או קליניקה? אתם בדיוק במקום הנכון! מערכות ואקום מרכזיות מספקות תפקיד חשוב במעבדות רפואיות, בתי חולים, ומתקנים רפואיים בהם נדרש

חלקים למשאבות ואקום

מחפשים חלקים וחלפים למשאבות ואקום? הגעתם בדיוק למקום הנכון! אנחנו בחברת SDA-TECH מציעים לכם את חלקי החילוף הטובים ביותר למשאבות ואקום מכל הסוגים. בקטלוג המוצרים שלנו

אביזרים למשאבות ואקום

מחפשים ספק קבוע לאביזרי משאבות ואקום? אתם במקום הנכון! אביזרים למשאבות ואקום הם חיוניים לשיפור היעילות של המשאבות והם כוללים רכיבים שונים המסייעים למפעלי תעשייה

Stokes משאבות

מחפשים משאבת ואקום מקצועית? הגעתם בדיוק למקום הנכון! משאבות הואקום מהוות בסיס חשוב למגוון פעולות במפעלי תעשייה ולכן כאשר באים לבחור משאבת ואקום למפעל, חשוב

גלאי דליפות

צריכים גלאי לזיהוי דליפות גזים או נוזלים? הגעתם בדיוק למקום הנכון! אנחנו בחברת SDA-TECH מספקים גלאי דליפות מהחברות הגדולות ביותר, אשר מספק מענה מצויין ואמין למפעלי

ציוד ואקום

צריכים ציוד מקצועי למשאבות הואקום במפעל שלכם? יש לנו פתרון בשבילכם! ציוד ואקום מקצועי תוכלו להזמין דרך הצוות שלנו בחברת SDA-TECH הנחשב למנוסה ביותר עם וותק

משאבות ואקום לתעשייה

מחפשים חברה מקצועית למשאבות ואקום? הגעתם למקום הנכון! משאבות ואקום לתעשייה משמשות למגוון יישומים במפעלי תעשיה כגון אחסון ודחיסה של חומרים אורגניים, ייבוש בהקפאה של

משאבות ואקום יבשות

צריכים משאבות ואקום לשעות עבודה רבות? יש לנו פתרון עבורכם! משאבות ואקום יבשות נחשבות למשאבות חזקות במיוחד המאפשרות עבודה אינטנסיבית לטווח הארוך ומספקות מענה למפעלי

שיפוץ משאבות

משאבת ואקום במפעל שלכם זקוקה לשיפוץ מקצועי ואמין? שיפוץ משאבת ואקום דרוש תקופתית על מנת לבצע בדיקה ולבחון אם צריך להחליף ולחדש חלקים פגומים, מסננים,

משאבות ואקום למעבדה

מנהלים מעבדה במפעל שלכם או במוסד המחקר? זקוקים למשאבת ואקום מקצועית ואמינה למעבדה שלכם? משאבות ואקום למעבדה מספקות תנאי ואקום למשימות מעבדתיות בעלות דרישות גבוהות

שמן למשאבות ואקום

צריכים להחליף שמן במשאבות הואקום שלכם במפעל? יש לנו פתרון בשבילכם! שמן למשאבות ואקום הוא שמן מינרלי בעל צמיגות גבוהה יחסית והוא מותאם באופן ייעודי

משאבת דיאפרגמה

מחפשים משאבות דיאפרגמה איכותיות? הגעתם למקום הנכון! משאבת ואקום דיאפרגמה משמשת אלפי תעשיות בישראל במגוון תחומים כגון מוסכים, תעשיות שפכים, פרמצבטיקה, ייצור מזון, ייצור יין,

שירות וחלקים

אביזרי ואקום, שמנים ושירותים השוק והתעשיה מתקדמים לשימוש נרחב והולך בטכנולוגיות וואקום, שיעניקו לו יעילות גבוהה וישמשו למגוון רחב של שימושים.  חברת SDA-TECH משווקת את

משאבות יבשות

צריכים משאבות ואקום לשעות עבודה רבות? יש לנו פתרון עבורכם! משאבות ואקום יבשות נחשבות למשאבות חזקות במיוחד המאפשרות עבודה אינטנסיבית לטווח הארוך ומספקות מענה למפעלי

משאבות רטובות

מידע על משאבות ואקום רטובות אנו מספקים מבחר של משאבות ואקום רטובות ממיטב היצרנים בעולם, וכן תחזוקה והתקנה. משאבות ואקום רטובות עושות שימוש במים או